Creative Aquarium Design to grupa pasjonatów zajmujących się projektowaniem, aranżacją i utrzymaniem akwariów roślinnych w stylu Nature, na terenie Krakowa. Czym jest Nature Aquarium i jak podbija świat można przeczytać tutaj.

Dlaczego my?
Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta, jeśli chcemy uniknąć czegoś, co kolokwialnie można nazwać komercyjnym bełkotem ;) Na rynku jest sporo firm prowadzących działalność akwarystyczną, które chętnie zakładają i serwisują akwaria. W większości są to po prostu sklepy zoologiczne, dla których serwis akwarium jest jednym ze źródeł dochodów.
My zajmujemy się tylko tym. Ponadto nie twierdzimy, że założymy każdy zbiornik. Biotopy Malawi czy Tanganiki, zbiorniki morskie to nie nasza działka. Zajmujemy się tylko akwarystyką roślinną. Wykorzystujemy tylko najlepsze produkty, najlepszych producentów. Nasza oferta jest zawężona i przeznaczona dla wąskiego grona odbiorców, którym zależy na najwyższej, bezkompromisowej jakości. Taka specjalizacja gwarantuje, że robimy to, na czym naprawdę się znamy i co jest naszą pasją. Jej skutkiem jest również niewielka liczba klientów, dzięki czemu każdego możemy traktować indywidualnie.

Współpraca
CAD działa wspólnie z roslinyakwariowe.pl, co pozwala nam na korzystanie z najlepszych produktów przeznaczonych dla akwarystyki roślinnej. Ponadto dzięki takiej współpracy, przy realizacji trudniejszych zleceń nasza ekipa może powiększyć się nawet trzykrotnie, co gwarantuje szybkie i sprawne wykonanie pracy.
Ponadto współpracujemy z ADA Polska,
oddziałem japońskiej firmy Aqua Design Amano, która jest światowym liderem w dziedzinie akwarystyki roślinnej.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - wizyta, wycena oraz projekt nic nie kosztują, dlaczego więc nie spróbować?

Natalia Górszczyk
Maciej Michalski
cadesign@o2.pl

POWRÓT

Copyright by CAD. All rights reserved.