Akwarium roślinne w stylu Nature, jest niepowtarzalną ozdobą każdego wnętrza. Proponujemy naszym Klientom kompleksowe usługi w zakresie zakładania oraz serwisowania takiego akwarium w domach i mieszkaniach w Krakowie i okolicach.

Oferujemy dostęp do pełnego asortymentu niezbędnych produktów:

Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od najlepszych producentów, sprawdzonych i uznanych przez pasjonatów akwarystyki roślinnej: ADA, Karel Rataj, Aqua Art, Aquabotanique, Eheim, Aqua Medic i inne.

Od czego zaczynamy?

Pierwszym krokiem są odwiedziny w miejscu gdzie ma powstać akwarium i ustalenie wraz z Klientem wszelkich szczegółów. Etap ten odbywa się na podstawie naszego katalogu, w którym przedstawiamy przykłady aranżacji i odpowiednich produktów. Na tym etapie staramy się również zasugerować aranżację pasującą do wystroju wnętrza ale oczywiście ostateczne decyzje należą do klienta.

Realizacja zlecenia

Następnie potrzebujemy do 7 dni na sporządzenie dokładnego kosztorysu i dostarczenie go Klientowi. Później pozostaje nam złożyć zamówienie na produkty, w większości przypadków zgromadzenie wszystkiego co niezbędne trwa do 2 tygodni, w zależności od specyfikacji zamówienia.

Zakładanie akwarium

Po tym czasie możemy wziąć się do właściwej pracy, czyli zakładania akwarium w stylu Nature. Trwa to zwykle kilka godzin, w przypadku dużych zbiorników może to być cały dzień. W tym czasie przygotowujemy podłoże, układamy dekoracje, sadzimy rośliny oraz instalujemy sprzęt potrzebny do funkcjonowania akwarium.

Serwis akwarium

Akwarium roślinne musi być odpowiednio i regularnie pielęgnowane. Oferujemy kompleksową obsługę zbiornika. Najczęściej wizyty odbywają się co tydzień i zajmują około godzinę. W tym czasie podmieniamy wodę, czyścimy szyby zbiornika, podajemy nawozy, przycinamy rośliny itp. W przypadku większych zbiorników serwis zajmuje więcej czasu, ale za to wizyty mogą być rzadsze np. co 2 tygodnie.

Wszelkie koszty są ustalane indywidualnie, tak, aby jak najlepiej spełnić wymagania Klienta.

Mamy wszystko co potrzebne aby stworzyć kawałek natury. Spróbujesz?

Napisz do nas: cadesign@o2.pl

POWRÓT

Copyright by CAD. All rights reserved.